Wszystkie materiały video przechowywane wewnątrz platformy video skąd zawsze masz do nich nieograniczony dostęp. Upload plików poprzez ftp. Dlatego każde konto założone na platformie video Stream360 posiada własny indywidualny dostęp do ftp. Gwarantując storage jednocześnie udostępniamy niezbędne pasmo do obsługi Twoich użytkowników. Stały koszt – nie martwisz się tym, że Twój serwis rozwija się i rozrasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabezpieczasz się przed nagłymi skokami zużycia łącza spowodowane dużym zainteresowaniem internautów znacznie ograniczając swoje wydatki. Gwarantujemy SLA na wysokim poziomie.

W iPhone na żywo i na żądanie.

Pozwala dostarczać H.264 (początkowo w wersji 3.0 lub niższej) zawartość przy użyciu protokołu HTTP Apple Streaming bezpośrednio od standardowych RTSP / RTP, MPEG-TS lub Flash (RTMP) koderów.

Ta Platforma Flash to nie tylko wysoka wydajność i w pełni interaktywny Flash Serwer Mediów.

Jest to pierwsza na świecie platforma, która pozwala strumieniować (h.264) jednocześnie do wielu odbiorców i urządzeń. Skupia Multi-Protocol, H.264 multi-player streaming w jednej pracy, eliminując potrzebę wielokrotnego kodowania dla poszczególnych koderów i serwerów. Dostarcza media we wszystkich Flash Player zgodnych formatach, w tym FLV i H.264 video, MP3, HE-AAC audio.

Posiada również ekskluzywne funkcje, których nie można uzyskać z FMIS / FMSS.

Stały koszt – nie martwisz się tym, że Twój serwis rozwija się i rozrasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabezpieczasz się przed nagłymi skokami zużycia łącza spowodowane dużym zainteresowaniem internautów znacznie ograniczając swoje wydatki. Gwarantujemy SLA na wysokim poziomie.

VOD i Live Streaming na strony WWW i równolegle do urządzeń mobilnych.

Kompleksowe Rozwiązanie dla Telewizji Internetowych

Wszystkie materiały video przechowywane wewnątrz platformy video skąd zawsze masz do nich nieograniczony dostęp. Upload plików poprzez ftp. Dlatego każde konto założone na platformie video Stream360 posiada własny indywidualny dostęp do ftp. Gwarantując storage jednocześnie udostępniamy niezbędne pasmo do obsługi Twoich użytkowników.