Do 50 zł rocznie

Hekko.pl w swojej ofercie posiada sześć pakietów. Są to kolejno: „EasyPack”, „EasyPack+”, „MediumPack”, „MediumPack+”, „MaxPack” oraz „MaxPack+”. Za najtańszy z nich zapłacimy 42,7zł rocznie, za najdroższy zaś 427zł rocznie. W zależności od wybranego pakietu otrzymamy od 2 do 18GB powierzchni dyskowej oraz od 5 do 90GB transferu miesięcznego.

Linuxpl.com oferuje cztery pakiety hostingu. Pierwszy i najtańszy z nich „w1gb” kosztuje 48,8zł brutto rocznie. Wraz z nim otrzymujemy 1GB pojemności, 10GB transferu miesięcznego oraz darmową domenę .info. Za następny „w2gb” zapłacimy 122zł brutto rocznie. Za tę cenę otrzymujemy 2GB pojemności, 25GB transferu miesięcznego oraz darmową domenę .eu lub .pl.

FireHost.pl w swojej ofercie posiada trzy pakiety hostingu. Są to kolejno: „Mini”, „Small” i „Extra”. W pakiecie „Mini” za 45zł rocznie lub 5zł miesięcznie otrzymujemy 1,5GB pojemności oraz 10GB transferu miesięcznego. Cena pakietu „Small” wynosi 80zł rocznie lub 10zł miesięcznie. Zamawiając właśnie ten pakiet dostajemy 3GB pojemności oraz 25GB transferu

OVH.pl proponuje swoim klientom trzy rodzaje pakietów hostingu. W ofercie znajdują się pakiety dla osób prywatnych oraz firm. W zależności od wybranej opcji za usługi zapłacimy od 2,38zł do 164,58zł brutto miesięcznie. OVH ponadto oferuje darmowy pakiet „1M”. Zawiera on w sobie 1MB przestrzeni dyskowej oraz 1GB transferu miesięcznego. Rejestracja własnej domeny za pośrednictwem OVH […]

Boo.pl w swojej ofercie posiada trzy pakiety. Pierwszy z nich – „Startkonto” kosztuje 2,66zł miesięcznie. Zawiera w sobie 300MB przestrzeni dyskowej oraz 3GB transferu miesięcznego. Następny pakiet to „Pluskonto”. Jego cena wynosi 4zł miesięcznie. Za tę cenę dostajemy 600MB przestrzeni dyskowej oraz 7GB transferu miesięcznego. Ostatni w ofercie pakiet to „Prokonto”.

Livenet.pl oferuje aż 7 różnych kont, przy czym abonament roczny wynosi od 40 do 330 zł. Pojemność serwera wynosi od 100 MB do 10 GB, a roczny transfer od 12 do 1000 GB. W zależności od wybranej oferty dostępnych jest od 5 do 1000 kont mailowych.

Active-Hosting.pl oferuje aż 6 różnych kont o różnych parametrach i cenach. Dostępne jest miejsce od 600 do 6000MB i transfer miesięczny od 4 do 100GB. Ponadto do dyspozycji są co najmniej 2 konta FTP i 10 baz MySQL. Liczba domen jest nieograniczona bez względu na wybrany pakiet. Roczny abonament w zależności od wybranego konta wynosi […]

Co tu znajdziesz?

W serwisie nongov.pl opisujemy zarówno płatne, jak i darmowe serwery. Skupiamy się przede wszystkim na najważniejszych parametrach, a opinie na temat poszczególnych hostingów pozostawiamy internautom. W celu ułatwienia nawigacji otagowane zostały jedne z najważniejszych cech takich jak limit bądź brak limitu transferu, a także informacje o ewentualnych reklamach.

Jeśli nie znalazłeś...

Jeśli w naszym serwisie brakuje opisu jakiegoś hostingu, zarejestruj się i dodaj go. Prosimy jednak, aby były to opisy zawierające same informacje techniczne, a ewentualne opinie aby dopisywać pod nimi w komentarzach.


Najlepiej oceniane

Najgorzej oceniane